El. parduotuvės privalumai

dizainas, greitis, kaina ir platus pritaikomumas – tik kelios priežastys kodėl verta įsigyti parduotuveinternete.lt

išbandykite el. parduotuvę ir atlikite testinį pirkimą ČIA

10 priežasčių rinktis šią el. parduotuvę

01

Kaina

Sutaupykite – rinkitės jau sukurtą ir efektyviai veikiančią el. parduotuvę, kurią lengvai pritaikysite savo verslo poreikiams. Šiuo metu kaina 499 €.

02

Greitis

El. parduotuvės greitis yra būtinas – net milisekundžių vėlavimas įtakoja prarastus užsakymus. Rūpinkitės savo verslu, el. parduotuvė pasirūpins greičiu.

03

Parduodantis dizainas

Patrauklus estetiškas ir parduodantis dizainas. Didžiausias dėmesys skirtas vartotojo patirčiai ir lengvam apsipirkimui.

04

SEO

Programinis kodas atitinka naujausią ir geriausią optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) praktiką. Kartu įdiegtas SEO modulis padės siekiant aukštų paiškos pozicijų.

05

Lankstumas ir pritaikymas

El. parduotuvėje galite pardavinėti viską – nuo drabužių iki automobilių detalių, nuo maisto iki atsisiunčiamų (virtualių) produktų, nuo mokymų iki turinio prenumeratos.

06

Optimizuota konversijoms

Remiantis sėkmingai veikiančių el. paruodotuvių praktika, sukurta struktūra ir apgalvoti funkcionalumai padeda ir skatina pirkėjus atlikti pirkimus.

07

Pritaikyta Lietuvos rinkai

Pilnai paruošta el. parduotuvė Lietuvos pirkėjams – pristatymo galimybės, skirtingi apmokėjimo būdai.

08

Paruoštas vertimui

Esant poreikiui el. parduotuvę galima išversti į kitas kalbas – tai padarysite be didelių investicijų.

09

Nemokami atnaujinimai

IT sritis dinamiška ir greitai besikeičianti. Turėkite nuolat atnaujinamą el. parduotuvę be jokių papildomų mokesčių.

10

Individualus dizainas

Lengvai, greitai ir be jokių programavimo žinių pakeiskite dizainą į tinkamą jūsų prekės ženklui.

Patenkinti klientai kalba apie mus

Rekomenduoju!

Kai esama el. parduotuvė nebetenkino poreikių ieškojau nebrangaus, išdirbto ir greitai veikiančio el. parduotuvės sprendimo. Kreipiausi į Tomą dėl esamos parduotuvės perkėlimo į naujus namus. Darbas buvo atliktas greitai, kokybiškai, sulaukiau patarimų ir pasiūlymų kaip ką daryti atsižvelgiant būtent į mano poreikius. Esu labai patenkinta esama parduotuve, jos funkcionalumu, paprastumu naudotis turinio valdymo sistema.

Diana Lucinavičiūtė / Adatytė

Puikus darbas!

Labai džiaugiuosi savo elektronine parduotuve. Puikus darbas. Svetaine patraukli klientui, labai lengva naudotis. Viskas atlikta profesionaliai ir greitai. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Olga Belevičienė / Myliu Juodai

Operatyvus ir efektyvus!

Darbas su Tomu buvo sklandus, operatyvus ir efektyvus. Kreipiausi dėl el. parduotuvės sukūrimo. Nors dizainą rinkausi iš bazinių pavyzdžių, Tomas jį puikiai pritaikė pagal mano poreikius. Šiai dienai el. parduotuvė veikia be trikdžių. Tomas ir toliau atlieka sukurtos el. parduotuvės priežiūrą, konsultuoja. Rekomenduoju.

Indrė Mikeškaitė / MUR MUR apranga

Dažniausiai užduodami klausimai

Serveris el. parduotuvei?

Įsigyjant parduotuvę reikalinga įsigyti serverį – kaina nuo 22€ / metams.

Ar turiu būti patyręs vartotojas?

Visai ne! Nereikia jokių programavimo žinių. Turinio ir el. parduotuvės valdymo sistema yra patogi ir intuityvi, todėl naudotis ja labai paprasta.

Konsultacijos?

Po el. parduotuvės įdiegimo 30 dienų neribotos konsultacijos jau įskaičiuotos į kainą. Galimos tolimesnės konsultacijos ir pagalba prižiūrint el. parduotuvę.

El. parduotuvės saugumas?

El. parduotuvėje yra įdiegta speciali saugumo programa nuo įsilaužimų ir virusų.

Ar bus optimizuota SEO?

Kuriant el. parduotuvę buvo naudojantis naujausiomis SEO rekomendacijomis ir yra suderinama su populiariu „Yoast“ SEO įskiepiu, todėl Google paieška mylės jūsų el. parduotuvę.

Atnaujinimai?

Reguliariai yra leidžiami el. parduotuvės atnaujinimai ir patobulinimai. Šie atnaujinimai yra visiškai nemokami visą laiką.

Įsigyti el. parduotuvę
Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.